27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


CNC Kontrol Kartı

CNC Kontrol Kartı, bilgisayarda alınan CNC kodlarının step motorlarda ya da servo motorlarda aktaran ve arayüz olarak gelişmiş mach3 programı ile çalışan elektronik bir parçadır. Kontrol kartları ile; Özel yazılımları sayesinde kullanılacak etkinliğin gerektirdiği sisteme göre ayarlanır ve senkronizasyon sağlanır.

Türkçe'de "Bilgisayar Destekli Nümerik Kontrol " olarak da geçen CNC kontrol üniteleri, CNC işlem merkezinin beyni olan bir kontrol aygıtıdır. ... Yani CNC kontrol sistemi kısaca CNC tezgahlarının çalışma biçimini, hareketlerini kontrol altına almayı sağlayan bir sistemdir.

Mach3 Kontrol Kartı Nedir?

Mach3 kontrol kartları, bilgisayar bağlantısı ile mach3 veya mach4 olarak adlandırılan yazılımlar kurularak servo ya da step motorların numerik yol ile çalıştırılması ve CNC router makinelerinin yapımı için kullanılırlar.

DSP Kontrol Paneli nedir?

Bilgisayara ihtiyaç duymadan CNC kontrolü yapabilen DSP kontrol ünitesidir. Usb hafıza ile G kod dosyalarınızı CNC’de çalıştırmanızı sağlar. Ürün sizi kontrol kartı gibi ekstra masraflardan kurtarır. 3 eksen CNC DSP kontrol sistemidir.

Pars Rulman; CNC yedek parçalar, CNC tezgahları için mekanik ve elektronik komponentlerin satışını yapmaktadır. CNC kontrol kartı kategorisini incelediğinizde satışını yaptığımız CNC kontrol paneli ve ihtiyaç duyulan elektronik aksamları bulabilirsiniz. 3 Eksen DSP 0501 Kontrol Paneli, 3 eksen LPT CNC kontrol TB6560 (RED) Sürücü Kartı, 3 eksen LPT CNC kontrol TB6560 Sürücü Kartı, 3D Printer Elektronık Set, 4 Eksen DSP Kontrol Richauto A11, 4 eksen LPT CNC kontrol TB6560 Sürücü Kartı, 5 Eksen LPT Kontrol Kartı, 5 Eksen Ünite Falcon İ5, 5 Eksen Ünite Falcon İ5, 6 Eksen Robot Kontrol Ünitesi, 7 Eksen Robot Kontrol Ünitesi, Arduino Mega2560 R3 AtMega2560, Ardunıo UNO R3, CNC Kontrol Ünitesi NEW1000MİCA-5, CNC Kontrol Ünitesi NEW990MDCA-3, CNC Kontrol Ünitesi NEW990TDCA-2, CNC Kontrol Ünitesi NEW990TDCA-3, CNC Kontrol Ünitesi YH-990-4 Eksen CNC Kontrol Ünitesi, DC Motor Kartı Ekranlı Devir Göstergeli( Potans Ayarlı ), Eksen Kontrol Kartı ( Potans Ayarlı ), El Çarkı CNC Router USB Kablosuz, Fanuc Uyumlu El Çarkı 5 Eksen BWGP-01 XHC, Lazer Kafası 5500MW Mavi Mor TTL Modülü, Masaüstü 3000MW Lazer CNC 45X45 (Demonte), NPN Sensör LJ12A3-4-Z/BX, PNP Sensör LJ12A3-4-Z/BY ve Sensör İndüktif Sensör Proximity Switch PNP NO Kontak gibi ürünleri firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.