23 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


İndüksiyonlu ve Alt Destekli Miller

Pars Rulman; CNC yedek parçalar, CNC tezgahları için mekanik ve elektronik komponentlerin satışını yapmaktadır. İndüksiyonlu ve alt destekli miller kategorisinde satışını yaptığımız ürünler şunlardır:

  • Alt Destekli Mil Körüğü,
  • Alt Destekli Mil SAC Serisi; SAC 12, SAC 16, SAC 20, SAC 25, SAC 30 ve SAC 40,
  • Krom Kaplı İndüksiyonlu Taşlanmış Miller; 10 mm, 12 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 50 mm, 6 mm, 60 mm ve 8 mm kalınlığında.

Ayrıntılı bilgi için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alt Destekli Mil Nedir?

Makinelerin çalışması sırasında dönme hareketine yardımcı parça ve elemanlar kullanılmaktadır. Miller de bu parçalardan biridir. Alt destekli mil, endüstriyel makinelerde yataklama görevini üstlenerek ürünlerin verimini arttıran yardımcı parçadır. Alt destek miller, makine ve mekanizmaların önemli yardımcı elemanlarıdır. Makinenin daha verimli çalışmasını sağlarken, oluşabilecek titreşimi, darbeyi ve gürültüyü en az seviyeye indirmektedir.

Krom Kaplı İndüksiyonlu Taşlanmış Mil Nedir?

Taşlamış mil olarak da adlandırılan indiksiyonlu mil, rulmanların temiz bir yüzeyde çalışmasına zemin hazırlayan parçalardır. Bu parçalar aynı zamanda rulmanların ömrünün uzaması adına oldukça önemli ürünlerden birisidir. Yine krom kaplı indüksiyonlu taşlanmış mil kullanımının en önemli avantajlarından birisi de yüzey kabuğunun sertleşmesini sağlamasıdır. Bu sayede bilyeler hareket halindeyken mile verdiği zarar minimize olmaktadır.